point

point

<

Deky

Larisa
Mnozí z nás si tuto deku představí hned, když se řekne deka. Deka Larisa je tradiční česká deka, kterou zná již několik generací. Jedná se o deku vyráběnou technologií všívání. Tato technologie v mnohém převyšuje vlastnosti tkaných přikrývek. Jedná se hlavně o pevnost, životnost, bohatost vlasu a tepelně izolační vlastnosti.


Televizní deka

Proč mrznout, když se můžete zabalit do měkoučké televizní deky. Také se Vám nechce vyndávat ruce s ovladačem zpod deky do té zimy kolem? Právě proto má televizní deka pohodlné prostorné rukávy, díky kterým můžete přepínat kanály, číst nebo svačit a při tom stále zůstat až po uši zachumlaný do měkoučké deky. Deku můžete použít nejen doma ale i v autě nebo při kempování. Je vhodná pro všechny věkové skupiny.
Deka je vyrobená ze 100% polyesteru a lze ji prát v pračce.

Deky nabízíme z různých materiálů a velikostí, se vzory i jednobarevné.


Televizní pytel

Deka se zapínáním a prostřihy na ruce. To je tzv. televizní pytel, který vás a vaše nohy příjemně zahřeje při sledování večerního programu. Užívejte si pohodlí a teplo doma, na chatě i na cestách.


S ohledem ke stále měnícímu se sortimentu a jejich široké škále doporučujeme navštívit naši prodejnu.VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz

point

ver:wee.2011.002 přidán updatelist