point

point

<

Dřevěné podlahy


Dřevo patří k nejpříjemnějšímu a nejuniverzálnějšímu materiálu.
Dřevo je velice oblíbené pro své výborné mechanické a izolační vlastnosti, ale především z důvodu schopnosti opakovaných renovací. To činí z dřevěných podlah ekonomicky výhodné řešení.


Naše prodejna nabízí dřevěné podlahy značky Grabo Jive.

Velkoplošné parkety Grabo Jive, vyhlášené ve Velké Británii za parkety roku 2004, jsou k dispozici v systému, který umožňuje instalaci bez lepení.Patentovaný zámek Jive o´loc umožňuje jednoduchou a rychlou pokládku. Dřevo má různé barvy, odchylky a rozměry v závislosti na tom, z jaké části kmene stromu bylo uříznuto. Nabízíme tak dřevěné podlahy rozmanitého vzhledu, charakteru a stylu.

Parkety Grabo Jive jsou lakovány akrylátovým lakem vysoké kvality, který je aplikován v 7 vrstvách, lak je vytvrzen UV zářením. Pro zvýšení odolnosti povrchu proti poškrábaní se poslední vrstvy upravují nanotechnologií. Použitý lesklý lak zvýrazňuje kresbu a barvu dřeva.
Vzhled parket Grabo Jive je určován vrchní vrstvou z vícekrát ručně tříděného masivního dřeva, které pochází z pečlivě vybíraných, kontrolovaných a zdravých lesů. Tato důkladná několikanásobná kontrola třídění garantuje jedinečný a atraktivní vzhled parket Grabo Jive. Výrobní proces je pod neustálou kvalitativní kontrolu a zaručuje dlouhou životnost, spolehlivost a jednoduchou údržbu finálních výrobků.


Výhody podlad Grabo Jive:
 Moderní materiál, obnovitelná přírodní surovina
 Antistatický a antialergický  povrch
 Vynikající tepelné a izolační/zvukové vlastnosti
 Jednoduchá údržba a dlouhá životnost
 Příjemná cena


S ohledem ke stále měnícímu se sortimentu a jejich široké škále doporučujeme navštívit naši prodejnu.


VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz

point

ver:wee.2011.002 přidán updatelist