point

point

<

Koberce

 

Koberce i přes velkou konkurenci PVC, korku a plovoucích podlah nachází stále své místo v podlahových krytinách. Důvodem je zřejmé zateplení místnosti, barevná rozmanitost a útulnost.

 

Prodáváme koberce společnosti SPOLTEX. Vzorky k nahlédnutí na www.spoltex.czKoberce v metráži
Metrážové koberce neboli „prodej z role“ nabízíme v nepřeberné množství pro bytové či komerční využití, v různých barvách, materiálech, potiscích i designu, v praktických šířkách 200, 300, 400 a 500 cm od levnějších koberců až po luxusní a vysokozátěžové koberce.


Koberce kusové
Kusové koberce neodmyslitelně patří do kategorie luxusních bytových doplňků. V naší prodejně naleznete velký výběr moderních, stylových i klasických vzorů, různé barvy, materiálech, kvality a ceny. Kusové koberce jsou skvělým doplňkem vašeho pokoje.


Koberce dětské
Dětské koberce jsou ideálním doplňkem do dětského pokoje.  Barevné motivy oživí pokoj, rozvíjí dětskou fantazii, slouží jako hřiště. Většinou mají nízký vlas a dobře se udržují a čistí. Nabízíme dětské koberce s různými motivy (autodráha, dopravní hřiště aj.) v metráži, nebo kusové.


Běhouny
Běhouny jsou vhodné do chodeb, hal, předsíní a podobných úzkých prostor nebo jako předložky. Běhouny nabízíme v šířkách 67, 80, 100 a 120 cm a volitelnou délkou.  Po bočních stranách mají obšití v barvě koberce.


S ohledem ke stále měnícímu se sortimentu a jejich široké škále doporučujeme navštívit naši prodejnu.

VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz

point

ver:wee.2011.002 přidán updatelist