point

point

<

Firma Miroslav Výmola – TEVY je ve Zlíně známá již od roku 1992 prodejem bytového textilu a podlahovin. Jedná se o rodinnou firmu, postavených na hlubokých základech a zkušenostech pana Výmoly. Silnou konkurenční výhodou je především osobní přístup, poradenství a dlouholeté zkušenosti, jež zaručují vyhovění požadavkům i náročnějších zákazníků. Zkušenosti plynou i z realizací větších projektů ve Zlínském kraji, jako je např. 22. budova areálu Svit, vybavení ubytoven a penzionů, Zálesí – Luhačovice a jiné. Od roku 1996 je předmětem podnikání také nákladní doprava do 3,5 t, nebude tedy problém přepravit např. vámi objednané objemnější zboží přímo na místo určení.


Firma Miroslav Výmola – TEVY má svoji prodejnu na Obecinách 3903 ve Zlíně. Prodejna je dobře dostupná autobusovou linkou č. 31 ( zastávka Obeciny) a trolejbusovými linkami č. 1, 11,12 (zastávka Obeciny).

Prodejní doba:
Po – pá    9,00 – 11,45    12,30 – 16,00
So           zavřeno

 

Firma Miroslav Výmola – TEVY se zabývá prodejem širokého sortimentu podlahových krytin, bytového textilu, matrací, roštů a ostatního doplňkového zboží. Součástí poskytovaných služeb je také kompletní pokládka, doprava a poradenství. Zboží je nakupováno přímo z velkoobchodů nebo výrobců českého původu, což zaručuje zákazníkům vynikající kvalitu a příznivou cenu zboží. Na prodejně firmy Miroslav Výmola – TEVY se můžete podrobně seznámit s nabízeným sortimentem, zaškolený personál vám poskytne doplňující informace, radu a doporučení. V případě, že byste na prodejně nenašli vzor či barvu vámi požadovaného zboží, ochotně pro vás zajistíme jeho rychlé objednání.


Přijďte a přesvědčte se sami!


Na našich internetových stránkách vás budeme aktuálně seznamovat s novinkami, rozšířením sortimentu a akcích, které jsme pro vás připravili.


VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz

point

ver:wee.2011.002 přidán updatelist