point

point

<

Povlečení

Povlečení, je nedílnou součástí našeho bydlení. Protože prospíme asi třetinu dne, je důležité zpříjemnit si spánek kvalitním povlečením, přikrývkou i matrací. Nabízíme pestrou nabídky povlečení, z rozmanitých materiálů, v různém provedení a barvách. Nezapomínejte na to, že kvalitu spánku ovlivňuje nejen teplota a tvrdost matrace, ale také materiál, ze kterého je povlečení a prostěradlo vyrobeno.


V naší prodejně zakoupíte povlečení z těchto materiálů:
krep (Patří mezi oblíbené a stále vyhledávanější povlečení. Krepové povlečení se nemusí žehlit, stačí jen vyprat a pověsit. Ideální volba pro ty, kteří nemají rádi žehlení!)
flanel (Flanelové povlečení je vyrobeno z bavlněného flanelu – klasické počesané bavlny. Flanelové povlečení má hřejivý účinek a je tedy vhodné především pro chladnější období. Povlečení vyniká snadnou údržbou, vysokou kvalitou, ale hlavně je příjemné na dotyk a umožní Vám pohodlný spánek).
satén (Saténové povlečení je vyrobeno za 100% bavlny nebo z polyesteru. Saténové povlečení z polyesteru je sice lesklejší, ale také velice klouzavé, chladivé, bohužel snadno se takzvaně zadrhne a občas také silně "elektrizuje". Oproti tomu je bavlněný satén čistě přírodní materiál, který se těší veliké oblibě zákazníků celého světa, neboť přináší do jejich ložnic nejenom kvalitu a luxus, ale také příjemný a zdravý spánek. Povlečení z bavlněného saténu je velice hebké a jemné na omak, v létě příjemně chladí, v zimě se naopak rychle zahřeje, je proto vhodné používat jej jako ložní prádlo celoroční.)
bavlna (Hladké bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny bez příměsí. Tato bavlna zaručuje barevnost a rozměrovou stálost povlečení.)

Kvalitně vypracované zipové, nebo knoflíkové uzávěry přinášejí absolutní komfort ve vaší posteli.


Nabízíme povlečení:
 klasické
 moderní
 dětské, s dětskými motivy
 do dětských postýlek


Nejčastější rozměry povlečení:
 standardní = povlak na polštář (70x90cm) +  povlak na přikrývku (140x200cm)
 prodloužené = delší povlečení, tj. povlak na polštář (70x90cm) +  povlak na přikrývku (140x220cm)
 dětské = povlečení na postýlku, povlak na polštář (40x60cm) + povlak na přikrývku (90x130cm)


S ohledem ke stále měnícímu se sortimentu a jejich široké škále doporučujeme navštívit naši prodejnu.


VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz

point

ver:wee.2011.002 přidán updatelist