point

point

<

Přikrývky a polštáře

V naší nabídce naleznete přikrývky a polštáře pro dospělé i děti. Nabízíme přikrývky v klasických i prodloužených délkách. Pro děti zase dětské přikrývky a polštáře rozměrově vhodné do postýlek a malých postelí. Pro alergiky máme připraven speciální sortiment lůžkovin s povrchovou protibakteriální úpravou, která odpuzuje nežádoucí bakterie. Tyto lůžkoviny jsou vhodné pro každodenní použití doma či v ubytovacím zařízení. Jejich údržba je velmi jednoduchá.


Nabízíme přikrývky a polštáře z těchto materiálů:

1. Polyesterové duté vlákno – Výhodou přikrývek z dutého vlákna je možnost praní při vysokých teplotách. Snadno se tak udržuje vysoká hygieničnost lůžka a je vhodné pro alergiky. Vyznačují se příjemnou lehkostí, splývavostí a hřejivostí. Mají nízkou hmotnost spojenou s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a současně snadnou údržbou.

Tyto přikrývky a polštáře mají zdravotní atest.

2. Péřové - kvalitní poloprachové peří - Péřové přikrývky jsou lehké a snadno se přizpůsobují tvaru těla. Zde platí - čím více náplně, tím vyšší hřejivost. Schopnost tepelné izolace je tak přímo úměrná váze. Jsou pohodlné a dobře pohlcují vlhkost.


Druhy přikrývek
 celoroční (odpadá nutnost uchovávat během roku nepotřebné přikrývky, což ocení zejména lidé s nedostatkem úložného prostoru)
 letní (převážně na letní období. Letní přikrývky mají méně výplňového materiálu, jsou vhodné pro ty, kdo mají raději spánek pod tenkou přikrývkou)
 thermo (thermo přikrývka je vhodná pro domácnosti s problematickým vytápěním či pro uživatele, kteří mají rádi v posteli teplo na chodidla. Pod tuto přikrývkou je udržována stabilní teplota díky vysoké gramáži materiálu ze kterého je tato přikrývka vyrobena.)


Rozměry přikrývek (duté vlákno):
135 x 200 cm
135 x 220 cm
200 x 220 cm

Rozměry polštářů:
50 x 70 cm
70 x 90 cm


V naší nabídce dále najdete:
 Dekorační polštáře moderní i klasické
 polštáře pro děti s dětskými motivy
 opěrky na hlavu
 válce pod hlavu


S ohledem ke stále měnícímu se sortimentu a jejich široké škále doporučujeme navštívit naši prodejnu.VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz VYMOLA-TEVY.cz

point

ver:wee.2011.002 přidán updatelist